Haber
Ayvalıkgücü Belediyespor, Turgutluspor’u 3-0 yenerek Play-Off’u garantiledi.
![](https://habersusurluk.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/ayvalikgucu-belediyespor-turgutlusporu-3-0-yenerek-play-offu-garantiledi-RE6Xwqre.webp)
TFF 3. Lig 2. Grup’ta mütevazı takımıyla sezon başından beri yarıştan kopmayan Ayvalıkgücü Belediyespor, evinde Turgutluspor’u 3-0 yenerek çıktığı son 4 karşılaşmadaki 3. galibiyetini de garantiledi. Play-Off’larda. Grupta 45 puana ulaşan ve bitimine 4 maç kala 10 puanlık avantaj yakalayan Ayvalık’ın rakiplerinin artık kırmızı-beyazlı grubu yakalama şansı kalmadı. Kalan 4 haftada ligden çekilen Kahramanmaraşspor ile oynaması gereken maçtan 3 puan kaybeden Ayvalık, Play-Off’a avantajlı sıralamadan girmeye çalışacak.
– Ayvalıkhaberakcakent.xyz